Skip to content
Close Overlay
Name *
Email *
Subject *
Message
Close Overlay

Nazywam się Katarzyna Jasyk. Moją pracą i pasją jest projektowanie mebli i oświetlenia. Zajmuję się tym już ponad 10 lat. Jestem estetką i miłośniczką sztuki. Staram się żyć zdrowo i w zgodzie z naturą. Lubię otaczać się ciekawymi i wartościowymi ludźmi, pięknymi przedmiotami i bywać w ładnych miejscach. Piszę tego bloga aby otworzyć wam szerzej oczy na estetyczne aspekty życia. To właśnie one powodują, że czujemy się szczęśliwi. Dlatego piszcie proszę do mnie o ciekawych, twórczych osobach, które znacie i chcecie polecić. Wysyłajcie materiały na temat ładnych i godnych uwagi rzeczy i miejsc, które spotykacie na swojej drodze.  Ich miejsce jest na moim blogu.  

kontakt@tojestladne.pl

mama
mama

Nazywam się Katarzyna Jasyk. Moją pracą i pasją jest projektowanie mebli i oświetlenia. Zajmuję się tym już ponad 10 lat.

Jestem estetką i miłośniczką sztuki. 

Staram się żyć zdrowo i w zgodzie z naturą.

Lubię otaczać się ciekawymi i wartościowymi ludźmi, pięknymi przedmiotami i bywać w ładnych miejscach. 

Piszę tego bloga aby otworzyć wam szerzej oczy na estetyczne aspekty życia. To właśnie one powodują, że czujemy się szczęśliwi.

Dlatego piszcie proszę do mnie o ciekawych, twórczych osobach, które znacie i chcecie polecić. Wysyłajcie materiały na temat ładnych i godnych uwagi rzeczy i miejsc, które spotykacie na swojej drodze. Ich miejsce jest na moim blogu.  

kontakt@tojestladne.pl